O firmie

Oferta

Nowość

Kontakt

KOMPRESORY

SPALINOWE

kompresory spalinowe Warszawa, kompresory spalinowe Piaseczno, kompresory spalinowe Mińsk Mazowiecki, kompresory spalinowe Pruszków, kompresory spalinowe Wołomin, kompresory spalinowe Otwock, kompresory przewoźne Warszawa, kompresory przewoźne Piaseczno, kompresory przewoźne Otwock, kompresory przewoźne Wołomin, kompresory przewoźne Pruszków

Seria PDP Perkins

Zakres jest przeznaczony od 2 m 3 / min do 25 m 3 / min z napędem spalinowym. Projekt odzwierciedla 50 lat doświadczenia w produkcji sprężarek, które doprowadziły do  projektowania solidnych i kompaktowych maszyn gotowych do pracy w bardzo trudnych warunkach jak na budowie, wytrzymują skrajne temperatury, pyły w otoczeniu.

 

Typowe parametry serie:

Silniki - silnik jako jeden z kluczowych elementów ma bezpośredni wpływ na niezawodność maszyny. Używamy silników z rezerwą mocy, aby zapewnić wyższą niezawodność i dłuższy czas życia. Obroty silnika w zakresie przenośnej są optymalnie skonfigurowane w oparciu o krzywą wydajności. Oznacza to bardzo niskie zużycie paliwa.

 

System sterowania - Dwa etapy system sterowania proporcjonalnego to kolejna korzyść, która znacznie zmniejsza zużycie paliwa. Układ sterowania całkowicie kontroluje zużycie prądu i powietrza, aby zoptymalizować energię sprężonego powietrza potrzebnego, a to prowadzi do dodatkowych oszczędności paliwa dla klienta.

 

Koniec powietrza - Sprawdzony koniec powietrza w naszym asortymencie przewoźnych kompresorów zapewniają wysoką niezawodność w czasie życia urządzenia. Najnowsza generacja o profilu śrubowym posiada doskonałe właściwości w zakresie wydajności i poziomu hałasu.

System bezpieczeństwa - System bezpieczeństwa monitoruje temperaturę płynu chłodzącego, ciśnienia oleju silnikowego i temperaturę oleju sprężarki. Jeżeli którykolwiek z wymienionych parametrów są przekroczone, urządzenie wyłączy się lub zmienić tryb stand-by automatycznie.

Podwozie - Używamy ocynkowanych, w pełni certyfikowanych podwozi zgodnie ze standardami UE. W oparciu o potrzeby klientów możemy zaoferować kilka opcji, takich jak: ustalenie wysokości paska holowniczego.

 

Zadaszenia - Czasza zmniejsza poziom hałasu zgodnie z zasadami ochrony środowiska UE i ograniczeń. Zwracamy dużą uwagę do ochrony naszych maszyn przed korozją. Górne i dolne części czaszy naszej gamy przenośnych są  z warstwą fosforanu żelaza i malowana proszkowo co jest zbliżone do normy motoryzacyjnej.

Specyfikacja

Katalog Seria PDP

PDF 3,6 MB

Pobierz

SERIA PB Vanguard

Cennik

Cennik 

PDF 3,6 MB

Pobierz

Sprężarka śrubowa PB80 jest niewielką, przewoźną maszyną o całkowitej masie tylko 135 kg więc może być łatwo przemieszczana przez jedną osobę. 

Blok końca powietrza jest zintegrowany bez zbiornika ciśnieniowego i jest napędzany przez niezawodny silnik  BS benzynowy. Podstawowa konstrukcja produkuje ciśnienie 6 bar do napędzania młotów pneumatycznych lub mniejszych wierteł kierunkowych, 10 i 12 bar dla specjalnych prac strzałowych lub dmuchania w światłowody.

Specyfikacja

Katalog Seria PB Vanguard

PDF 3,6 MB

Pobierz

Młoty udarowe / pneumatyczne

Oferujemy włączniki pneumatyczne do kompresorów - włączniki kategorii wagowych od 5 do 40 kg. 

Włączniki średnio ciężkich i ciężkich młotów z uchwytem "T" do rozbiórki idealne w branży budowlanej. Włączniki wyróżniają się prostą i solidną konstrukcją oferując wysoką wydajność i skuteczne tłumienie hałasu. 

Minimalna liczba komponentów przedłuża żywotność i zmniejsza wymagania konserwacyjne. Modele BB20 i BB25 mają uchwyty, które znacznie redukują drgania przenoszone na operatora.

Oferujemy młoty pneumatyczne do kompresorów - dłuta, młoty kategorii wagowych od 5 do 40 kg. 

Oferujemy: rębaki, młoty lekkie, młotki "D", uchwyt do  prac rozbiórkowych w budownictwie, przemyśle metalurgicznym i w kopalniach. Młoty wyróżniają się prostą i solidną konstrukcją oferując wysoką wydajność. Minimalna liczba komponentów przedłuża żywotność i zmniejsza wymagania konserwacyjne.

W.M Air Service

Wojciech Makulec

 

ul. Powstańców Warszawy 2/20

05-500 Piaseczno

 

tel.: 605 93 93 67

e-mail: wmkompresorservice@gmail.com

Produkcja:

WebVision

Specyfikacja

Katalog Włączniki i młoty

PDF 3,6 MB

Pobierz